Stolar "Sture" Swedish Grace, Säffle
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 5 st., "Sture", Swedish grace, AB Seffle möbelfabrik, Säffle, omkring 1920/30-tal, bonad björk med lösa sitsar, genombrutna ryggar, träskuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
594030
2018-11-28