Stolar "Sture" Swedish Grace, Säffle

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st., "Sture", Swedish grace, AB Seffle möbelfabrik, Säffle, omkring 1920/30-tal, bonad björk med lösa sitsar, genombrutna ryggar, träskuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

594030

2018-11-28