Takkronor 2 st

Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st
Takkronor 2 st

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

TAKKRONOR, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, 15 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 200 cm, 6 kartonger innehållande lösa numrerade delar medföljer

Ej monterad, ej genomgångna, skador kan förekomma,, enstaka prismor saknas, skadad dekordel (lila glaskula) samt saknar en kula

594031

2018-12-02