Bord 40-tal

Bord 40-tal
Bord 40-tal
Bord 40-tal
Bord 40-tal
Bord 40-tal
Bord 40-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 2 st., 1940-tal, skivor fanerade med rot, benställning i bjrök, höjd 60, diameter 85, resp höjd 55, 91x45 cm

Ytslitage, ett ben med spricka/ behova av limning

594045

2018-11-30