Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets först hälft, sk "Gripsholmsfåtöljer", betsat lövträ, skruen dekor, rutig klädsel textil klädsel, sitthöjd 43 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

594052

2018-11-30