Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets först hälft, sk "Gripsholmsfåtöljer", betsat lövträ, skruen dekor, rutig klädsel textil klädsel, sitthöjd 43 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
594052
2018-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner