Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, tredelad svartlackerad fot, svärtade fotavslut i trä, detalj i mässing, skärm i galon, höjd ca 105 cm
Ytskador
594061
2018-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här