Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): Badande kvinna, signerad och daterad 1971, olja på pannå, ca 73x60 cm
594080
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här