Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, 1900-tal, gips, föreställande naken kvinna, signerad "O.B", höjd ca 37 cm
Skador, nagg, märken
594086
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här