Bo Alström oljemålning

Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO ALSTRÖM, (född 1937): signerad samt daterad 94, olja på duk, ca 73x80

594092

2018-11-28