Aluminia servisdelar

Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar
Aluminia servisdelar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALUMINA, kaffe- och teservisdelar från Baltiska utställningen 1914, 25 delar fördelat på 1 kaffekanna, 1 tekanna, 8 tekoppar, 3 fat (för tekopp) 6 moccakoppar, 1 sockerskål, 1 såskopp

Locken till kannorna möjligen ej original, nagg förekommer, några sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

594100

2018-11-28