Kandelabrar i silver
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANDELABRAR i silver, 1 par, 1900-talets första hälft, stämplade med krona samt 835, höjd ca 20 cm, största vidd ca 2, vikt ca
En gördel saknas på en ljuspipa, stukad kant på den under, bruks och åldersrelaterat slitage
594104
2018-11-28