Kandelabrar i silver

Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver
Kandelabrar i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANDELABRAR i silver, 1 par, 1900-talets första hälft, stämplade med krona samt 835, höjd ca 20 cm, största vidd ca 2, vikt ca

En gördel saknas på en ljuspipa, stukad kant på den under, bruks och åldersrelaterat slitage

594104

2018-11-28