Greta Gerell

Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Sittande kvinna, signerad och daterad Gerell -50, kolteckning, ca 45x53 cm

594117

2018-11-28