Greta Gerell
Valmis
2018-11-28
594117
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Sittande kvinna, signerad och daterad Gerell -50, kolteckning, ca 45x53 cm