Collier samt brosch

Collier samt brosch
Collier samt brosch
Collier samt brosch
Collier samt brosch
Collier samt brosch
Collier samt brosch
Collier samt brosch
Collier samt brosch

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIER samt BROSCH, collier, negligé modell, hängen i silver, prydda med 2 röda pastestenar samt 1 synetisk rubin, kedjan i nysilver, brosch, silver, pryd med en röd pastesten, broschslängd ca 6.5 cm, collierslängd ca 61 cm

Kedjan och synetisk rubin är senare, nålen är något sned, bruksslitage, ställvis anlöpning, mindre repor

594125

2018-11-30