Collier samt brosch
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COLLIER samt BROSCH, collier, negligé modell, hängen i silver, prydda med 2 röda pastestenar samt 1 synetisk rubin, kedjan i nysilver, brosch, silver, pryd med en röd pastesten, broschslängd ca 6.5 cm, collierslängd ca 61 cm
Kedjan och synetisk rubin är senare, nålen är något sned, bruksslitage, ställvis anlöpning, mindre repor
594125
2018-11-30