Yrjö Edelmann litografi
Closed
2018-11-28
594127
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Motiv med svävande klänning, signerad, 124/125, litografi, ca 60x47 cm