Hans Ryggen oljemålning

Hans Ryggen oljemålning
Hans Ryggen oljemålning
Hans Ryggen oljemålning
Hans Ryggen oljemålning
Hans Ryggen oljemålning
Hans Ryggen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS RYGGEN (Norge, 1894-1956): "De siste solstrålen", monogramsignerad HR, á tergo signerad Hans Ryggen, olja på duk, ca 59x65 cm

Krackelyr

594131

2018-11-28