Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940-tal, ben i mahogny, grönkläddsel, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, en krock saknas till nackkudden

594142

2018-11-30