Ring med 3 briljantslipade diamanter
2018-11-30
594144
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k vit och gult guld med 3 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.34 ct, stämplad ´´SAS´´, ringstorlek 17, totalvikt ca 8.1 g
Bruksslitage