Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, 18 k vit och gult guld med 3 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.34 ct, stämplad ´´SAS´´, ringstorlek 17, totalvikt ca 8.1 g
Bruksslitage
594144
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här