Klubbat för:
4 200 SEK
6 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, sengustavianska lindomearbeten, signerad PASL, (Pehr Andersson i Greggered), skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, skador, laningar, kompletteringar
594200
2018-11-30