Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

4 200 SEK

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sengustavianska lindomearbeten, signerad PASL, (Pehr Andersson i Greggered), skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, skador, laningar, kompletteringar

594200

2018-11-30