Bord med sarg i teakfaner

Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner
Bord med sarg i teakfaner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med sarg, 1900-talets senare del, fanerat i teak, med låda i sargen samt tidningshylla, höjd 60, 60x58 cm

594209

2018-11-29