Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Mytologisk scen, signerad J. Naliwajko på baksidan, olja på duk, ca 130x150 cm

Färgbortfall

594211

2018-11-29