Skrin sten

Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten
Skrin sten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIN, med lock, 16/1700-tal, sten, i form av bibel samt Martin Luthers lilla katekes, med mässingsdekor, höjd 10,5, 23x15,5 cm

Nagg

594215

2018-12-02