Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CORNELIS VAN BERERLO CORNEILLE (1922-210), silkscreen på duk, ´La Fleur verte de Mai´, signerad samt daterad 1997, nr 2/150, ca 60 x 141 cm
594216
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här