Cornelis van Beverloo Corneille (1922-210)

Klubbat för:

5 800 SEK

7 000 SEK

CORNELIS VAN BERERLO CORNEILLE (1922-210), silkscreen på duk, ´La Fleur verte de Mai´, signerad samt daterad 1997, nr 2/150, ca 60 x 141 cm

594216

2018-11-30