Skinnfåtölj svart

Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart
Skinnfåtölj svart

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, svart skinnklädsel, betsat lövträ, sitthöjd ca 41 cm

Undersidan med lös del, bruksslitage

594223

2018-11-29