Matgrupp gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bestående av: vitrinskåp med belysning, matbord med 2 iläggsskivor samt 6 stolar, skåpets mått, höjd 178, 107x43 cm, bord 138x100 (248) cm

Repor, märken, hyllplan med nagg, stol med skada, piggar till ett hyllplan saknas, trögt lås

594227

2018-11-28