Christina Snellman

Christina Snellman
Christina Snellman
Christina Snellman
Christina Snellman
Christina Snellman
Christina Snellman
Christina Snellman
Christina Snellman

Såld för:

Osåld

Utropspris

500 EUR

CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014) Blommor i vas, signerad samt daterad 1957, olja på duk, 41x65 cm

594236

2019-04-15