Klubbat för:
Osåld
Utropspris
500 EUR
CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014) Blommor i vas, signerad samt daterad 1957, olja på duk, 41x65 cm
594236
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här