Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): ´´Strandvägen´´, signerad Palmer, olja på duk, ca 142x110 cm

594244

2018-11-29