Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterscen med motiv över sjöbodar, signerad Roland S. numrerad HC XXVIII/L (28/50), färglitografi, ca 30x19 cm

Ej examinerad ur ramen

594245

2018-11-28