Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterscen med motiv över sjöbodar, signerad Roland S. numrerad HC XXVIII/L (28/50), färglitografi, ca 30x19 cm
Ej examinerad ur ramen
594245
2018-11-28