Arvid Broms

Arvid Broms
Arvid Broms
Arvid Broms
Arvid Broms
Arvid Broms
Arvid Broms
Arvid Broms
Arvid Broms

Såld för:

420 EUR

Utropspris

500 EUR

ARVIS BROMS (1910-1968) Drömvärld, signerad och daterad -57, olja på duk 67x55 cm

594246

2019-04-15