Roland Svensson litografi
Closed
2018-11-28
594247
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv med kobbar och holmar, signerad Roland S. numrerad 210/360, färglitografi, ca 24x43 cm
Gulnat blad