Fällbord, 1800-tal
Valmis
2018-12-10
594248
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 70 cm, diameter ca 125 cm
slitage