Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), vinterlandskap, signerad R. Ljungren, numrerad 180/260, ca 31x46 cm

Gulnad i bladet

594249

2018-11-28