Tansu Japan, tvådelat
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TANSU, tvådelat, Japan, 1900-tal, beslag samt benställningar av metall, höjd ca 104 cm utan benställning, bredd 88 cm, djup 42 cm, benställningarnas höjd ca 20 cm
slitage, benställningar senare
594252
2018-12-10