Fat Japan 1800-tal

Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal
Fat Japan 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 4 st., porslin, Japan, 1800-talets slut, wanlikopior, kvadratisk form, dekor av lotus- och krysantemumslingor i underglasyrblått, botten med Chenghuas sex karaktärers märke, ca 13x13 cm

Glasyrnagg

594256

2018-11-29