Gillis Lundgren, bokhylla
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GILLIS LUNDGREN, bokhylla, "Tema", för IKEA, omkring 1950/60-tal, teak, svärtade gavlar, 2 löstagbara hyllplan, skåpdörr invändigt inredd med 1 hyllplan, 5 st lådor, bredd ca 100, djup 36, höjd 170 cm.
Bruksslitage och märken
594260
2018-11-30