Gillis Lundgren, bokhylla

Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla
Gillis Lundgren, bokhylla

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GILLIS LUNDGREN, bokhylla, "Tema", för IKEA, omkring 1950/60-tal, teak, svärtade gavlar, 2 löstagbara hyllplan, skåpdörr invändigt inredd med 1 hyllplan, 5 st lådor, bredd ca 100, djup 36, höjd 170 cm.

Bruksslitage och märken

594260

2018-11-30