Stolar Jugend bord rokokostil
2018-11-30
594266
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 4 st, Jugend, ek, 1900-talets början, sitthöjd 47 cm, BORD, rokostil, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 150x100 cm, 2 illäggsskivor vardera 30 cm.
Bruksslitage, bordsskiva/yta med skador/fläckar,