Stolar Jugend bord rokokostil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, Jugend, ek, 1900-talets början, sitthöjd 47 cm, BORD, rokostil, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 150x100 cm, 2 illäggsskivor vardera 30 cm.
Bruksslitage, bordsskiva/yta med skador/fläckar,
594266
2018-11-30