Stolar Jugend bord rokokostil

Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil
Stolar Jugend bord rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, Jugend, ek, 1900-talets början, sitthöjd 47 cm, BORD, rokostil, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 150x100 cm, 2 illäggsskivor vardera 30 cm.

Bruksslitage, bordsskiva/yta med skador/fläckar,

594266

2018-11-30