Olle Olsson Hagalund
Valmis
2018-11-30
594272
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med undulater, signerad Olle Olsson Hagalund, 201/360, färglitografi, bildmått ca 57x41 cm