Arvid Jorm
Vollendet
2018-11-30
594273
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ARVID JORM (1892-1964): Hamnbild, signerad och daterad Jorm -61, olja på pannå, ca 45x55 cm