Arvid Jorm
Valmis
2018-11-30
594273
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ARVID JORM (1892-1964): Hamnbild, signerad och daterad Jorm -61, olja på pannå, ca 45x55 cm