Olle Baertling serigrafi
Valmis
2018-11-29
594277
| Korkein tarjous | 10 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): Irgur, signerad Baertling, numrerad 88/90, färgserigrafi, motivmått ca 59 x 29 cm,