Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av Carl von Linné, kopia efter äldre förlaga, olja på duk, ca 55x47 cm

594281

2018-11-30