Asko fåtöljer

Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASKO, fåtöljer, 4 st., krom och plast, 1970-tal, svart textilklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

594288

2018-11-29