Silverskedar 1700-tal

Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 2 st, silver, 1700-tal, Henrik Wittkopf dy, Stockholm 1747 samt. Arvid Floberg Stocholm 1778, vikt ca 116 g

Åldersrelaterat slitage

594295

2018-11-28