Bror Hillgren oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROR HILLGREN (1881-1955): Porträtt av Josef Hansson, Talman för Bondeståndet, kopia av Ulrica Fredrica Pasch, signerad kopia B Hillgren, olja på duk, ca 80x64 cm
Något bucklig, samt smärre repor smärre retuscher
594301
2018-12-10