Bror Hillgren oljemålning

Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BROR HILLGREN (1881-1955): Porträtt av Josef Hansson, Talman för Bondeståndet, kopia av Ulrica Fredrica Pasch, signerad kopia B Hillgren, olja på duk, ca 80x64 cm

Zustandsbeschreibung

Något bucklig, samt smärre repor smärre retuscher

594301

2018-12-10