Klubbat för:
11 000 SEK
12 000 SEK
PETER PAUL RUBENS, hans krets, flamländsk skola, 1600-tal, mytologiskt motiv, sannolikt beskuren, olja på duk, dubblerad ca 78x64 cm
Krackelyr, bortfall av färg och senare fernissa
594309
2018-11-28