Peter Paul Rubens hans krets

Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets
Peter Paul Rubens hans krets

Klubbat för:

11 000 SEK

12 000 SEK

PETER PAUL RUBENS, hans krets, flamländsk skola, 1600-tal, mytologiskt motiv, sannolikt beskuren, olja på duk, dubblerad ca 78x64 cm

Krackelyr, bortfall av färg och senare fernissa

594309

2018-11-28