Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REKLAMAFFISCH, "Scientific Interior Lighting", Louis Poulsen, 1960-tal, med motiv av Poul Henningsens PH-lampa, färglitografi, ca 61x38,5 cm
Oramad
594341
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här