Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 800 SEK
MATSKEDAR, 17 st., silver, 1800-tal, modell gammal fransk, olika mästare, bl a Möllenborg, längd ca 20-22 cm, vikt ca 840 g
Slitage, bucklor och ägarmärkningar kan förekomma
594344
2018-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här