Bordsutensilier silver

Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver
Bordsutensilier silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUTENSILIER, silver, bl a Sverige, Egypten, bestående bl a av: 1 par bordsvaser, bägare på kulfötter, 6 punschmuggar, såsslevar, smörpanna, salt- och pepparkar, 8 supkoppar, total vikt exklusive delar med blandat material ca 823 g

Slitage samt eventuella bucklor

594363

2018-11-29